Idż do treści

Bar „Szybki Perez”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Michała Oczapowskiego 12 Olsztyn

  • Вегетарианская кухня

Zlokalizowany w miasteczku uniwersyteckim Kortowo bar szybkiej obsługi, który zadowoli osoby zarówno o małym, jak i o wielkim apetycie. Choć lokal prowadzi sprzedaż dań głównie na wynos, jest w nim kilka miejsc siedzących na hokerach ustawionych przy ladzie ciągnącej się wzdłuż ścian.


W ofercie baru znalazły się m.in. hamburgery – w rozmiarze standardowym i o wiele większe, nazwane bigburgerami. Największą popularnością cieszą się greckie suflaki oraz kebab, który można zamówić w trzech różnych rozmiarach, w grubej bułce lub na talerzu w zestawie z zimnym napojem. Prawdziwym hitem baru jest „Szybki Perez”, czyli kebab jedyny w swoim rodzaju. Na menu składają się również frytki, kanapki greckie oraz sałatki.
Wszystkie posiłki przygotowywane są na oczach klientów. Dania na wynos otrzymamy zapakowane w specjalne opakowania utrzymujące odpowiednią temperaturę jedzenia.


Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00 - 22:00
wtorek: 09:00 - 22:00
środa: 09:00 - 22:00
czwartek: 09:00 - 22:00
piątek : 09:00 - 22:00
sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 21:00


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"