Idż do treści

Hotelik „Bałtycka 44”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Bałtycka 44 Olsztyn

  • hotspot

Kameralny hotelik położony w willowej dzielnicy Olsztyna – Likusach, oddalony zaledwie 3 km od centrum miasta. To doskonała baza wypadowa do plażowania nad jeziorem Długim czy Krzywym, przechadzek po starówce czy wycieczek do Lasu Miejskiego.

Obiekt do dyspozycji gości oddaje 7 pokoi: jeden 1-osobowy i 6 pokoi 2-osobowych. Każdy z nich posiada własną, nowoczesną łazienkę z prysznicem, łóżka z naturalnego drewna z wygodnymi materacami oraz telewizor z płaskim ekranem. Dodatkowo goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonego w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, toster i czajnik oraz z przytulnego salonu z kominkiem. W salonie i pokojach można bezpłatnie korzystać z internetu bezprzewodowego.

Wypoczynkowi sprzyja także duży taras, na którym można grillować i spożywać posiłki. Bezpieczeństwo gościom i pozostawionym na parkingu samochodom zapewnia zamykana brama.

kontakt

Телефон: +48 725 444 475
www: http://www.baltycka44.pl
Адрес электронной почты: artur@baltycka44.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"