Idż do treści

Bar „Burger House”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Juliana Tuwima 9 Olsztyn

  • Вегетарианская кухня

Bar szybkiej obsługi, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku Pływalni Uniwersyteckiej UWM, jest dobrym miejscem na odpoczynek po treningu połączony z przekąską. Dla gości przygotowano wygodne boksy z miękkimi kanapami, z których przez szybę można obserwować to, co dzieje się na pływalni.


W menu lokalu znalazły się głównie dania typu fast food: kilka rodzajów burgerów, hot-dogi, stripsy i kanapki greckie podawane na gorąco. Dużym uznaniem cieszy się również kebab, podawany w grubej bułce lub na talerzu w zestawie z frytkami, surówką i zimnym napojem. Serwowane są też sałatki ze świeżych warzyw lub z mięsem. W ofercie coś dla siebie na pewno znajdą wegetarianie.


„Burger House” prowadzi sprzedaż dań także na wynos. Dużą zaletą baru jest to, że zamówione posiłki przygotowywane są na miejscu na oczach zamawiających. Atutem jest też rozbudowana strefa rozrywkowa – wewnątrz znajdują się takie atrakcje, jak stół do piłkarzyków, cymbergaj oraz bilard.


Godziny otwarcia

poniedziałek: 11:00 - 21:00
wtorek: 11:00 - 21:00
środa: 11:00 - 21:00
czwartek: 11:00 - 21:00
piątek : 11:00 - 21:00
sobota: 11:00 - 21:00
niedziela: 11:00 - 21:00


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"