Idż do treści

Hostel „Tyrolski”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Targ Rybny 11 Olsztyn

W centrum Olsztyna, na staromiejskim Targu Rybnym, w odremontowanej, zabytkowej kamienicy, której fragmenty pochodzą z XIV w., znajduje się obiekt noclegowy o wysokim standardzie, przeznaczony dla turystów, którzy nie mają zbyt zasobnych portfeli.


Hostel „Tyrolski został urządzony w eleganckim stylu, a jego wnętrza utrzymane są w jasnych i stonowanych kolorach. Dla gości przygotowano tutaj 22 miejsca noclegowe. Do wyboru są dwa pokoje 2-osobowe (z aneksem kuchennym, łazienką i dużym telewizorem) oraz trzy apartamenty, każdy dla sześciu osób (wyposażone w łóżka piętrowe, z aneksem kuchennym, łazienką i telewizorem). W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.


W skład mieszczącego się w kamienicy kompleksu „Tyrolskie Smaki, oprócz hostelu wchodzą także zlokalizowane na niższych piętrach pub oraz piekarnia, które otwarte są przez całą dobę

kontakt

Телефон: +48 89 542 40 10, +48 724 601 601
www: http://www.tyrolskiesmaki.pl
Адрес электронной почты: kontakt@tyrolskiesmaki.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"