Idż do treści

Klub studencki „Eden”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Czesława Kanafojskiego 4 Olsztyn

  • WC
  • Вегетарианская кухня

Klub zlokalizowany w Domu Studenta nr 6 w miasteczku uniwersyteckim Kortowo. W jego wnętrzu można bawić się i wypoczywać w dwóch przestronnych salach, w których pomieści się kilkadziesiąt osób. Jedna z nich to sala typowo barowa, druga została przystosowana do szaleństw na parkiecie. Przy ścianach ustawiono standardowe stoły i ławy, a także miękkie i wygodne kanapy w lożach.


W lokalu serwowane są napoje alkoholowe i bezalkoholowe, często można trafić tu na atrakcyjne promocje cenowe. Goście mają też możliwość zamówienia przekąsek lub ciepłego dania. W ofercie lokalu znalazły się frytki, zapiekanki, hamburgery, a także pizza.


W klubie odbywają się cykliczne imprezy karaoke, transmisje z zawodów sportowych na dwóch dużych ekranach, wieczory tematyczne oraz dyskoteki do białego rana. Jedną z wielu atrakcji tego miejsca są koncerty młodych kapel i zabawa z muzyką na żywo.


Godziny otwarcia

poniedziałek: 17:00 - 06:00
wtorek: 17:00 - 06:00
środa: 17:00 - 06:00
czwartek: 17:00 - 06:00
piątek : 17:00 - 06:00
sobota: 17:00 - 06:00
niedziela: 17:00 - 06:00

kontakt

Телефон: +48 725 580 069
www: https://pl-pl.facebook.com/KlubStudenckiEden/


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"