Idż do treści

Bar „Subway” („Galeria Warmińska”)

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Tuwima 26, Olsztyn

  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня

Lokal gastronomiczny znajdujący się na pierwszym poziomie „Galerii Warmińskiej”. Należy do ogólnoświatowej sieci serwującej chrupiące kanapki przyrządzane według autorskich przepisów.

Duża zaleta baru to to, że pieczywo wykorzystywane w sandwiczach wypiekane jest na miejscu. Konsumenci, oprócz doboru składników do swojej ulubionej kanapki, mogą również wybrać jeden z kilku proponowanych rodzajów pieczywa. Treściwym dodatkiem do niego jest mięso drobiowe lub wołowe. Dostępne są także kanapki m.in. z: tuńczykiem, wędlinami, a nawet z klopsikami. W ofercie lokalu można znaleźć również bogatą ofertę bezmięsnych posiłków dla wegetarian. Kanapki są podawane zarówno na zimno, jak i na ciepło. Na menu lokalu składa się też szeroka propozycja śniadań z pyszną kawą lub herbatą. W sprzedaży są również zimne napoje.Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00 - 21:00
wtorek: 09:00 - 21:00
środa: 09:00 - 21:00
czwartek: 09:00 - 21:00
piątek : 09:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

kontakt

www: http://www.subway.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"