Idż do treści

Lodziarnia „Grycan” („Galeria Warmińska”, I piętro)

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Tuwima 26, Olsztyn

  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня

Lokal należący do ogólnopolskiej sieci lodziarni firmowanych przez znanego producenta lodów – jeden z dwóch mieszczących się w „Galerii Warmińskiej”. Można go znaleźć na pierwszym piętrze centrum. Do zatrzymania się tutaj choć na chwilę zachęca ustawiona wzdłuż pasażu handlowego duża lada, za szybą której kuszą wzrok i kubki smakowe kolorowe i pomysłowo ozdobione zimne słodkości. W oddzielonej od pasażu sali o stonowanym wystroju na gości czeka kilkanaście stolików z wygodnymi fotelami i kanapami.
W menu lokalu królują oczywiście lody. Te tradycyjne oferowane są w pucharkach i na wynos, podobnie jak sorbety owocowe. W karcie znalazły się również desery lodowe i firmowe, soki (w tym świeżo wyciskane) i koktajle owocowe, różne rodzaje kaw i czekolady oraz ciastka. Ofertę uzupełniają lody w pojemnikach, których smakiem można cieszyć się w domu.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00 - 21:00
wtorek: 09:00 - 21:00
środa: 09:00 - 21:00
czwartek: 09:00 - 21:00
piątek : 09:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"