Idż do treści

Restauracja „McDonald’s” („Galeria Warmińska”)

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Tuwima 26, Olsztyn

  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • место для детей

Jeden z lokali szybkiej obsługi działających w Olsztynie pod szyldem dobrze znanej na całym świecie marki. Znajduje się na pierwszym poziomie „Galerii Warmińskiej”, w specjalnie wydzielonej z pasażu handlowego strefie gastronomicznej.

Restauracja serwuje hamburgery w kilku odsłonach smakowych – z mięsa wołowego, z mięsa drobiowego lub ryby. W menu znalazły się też tortille, nuggetsy i świeże sałatki. Kanapki podawane są osobno bądź w zestawie z frytkami lub pieczonymi ziemniakami oraz z napojem. Specjalne propozycje przygotowano też dla dzieci. Poza kanapkami, maluchy mogą zjeść także zdrowy owoc i napić się soku lub niegazowanego napoju. Wybierając zestaw, mogą liczyć na zabawkę w prezencie. W gusta łasuchów na pewno trafią desery – ciastka na gorąco lub lody z apetyczną polewą.

Zamówiony posiłek można zjeść przy jednym z wielu stolików w strefie gastronomicznej. Można też poprosić o zapakowanie go na wynos.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00 - 21:00
wtorek: 09:00 - 21:00
środa: 09:00 - 21:00
czwartek: 09:00 - 21:00
piątek : 09:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"