Idż do treści

Przystań Hotel&Spa

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Żeglarska 4, Olsztyn

Czterogwiazdkowy hotel położony bezpośrednio nad jeziorem Ukiel. Dysponuje własną plażą, dzięki czemu jest idealnym miejscem zarówno na błogi odpoczynek nad wodą, jak i bazą wypadową do zwiedzania miasta i okolicy. Swoją przystań odnajdą w nim zarówno goście prywatni, jak i biznesowi.

Hotel oddaje im do dyspozycji 129 pokoi kilku różnych typów, których głównym elementem klasyfikacji jest położenie względem jeziora. W ofercie znajdują się standardowe pokoje typu Deluxe, pokoje z widokiem na jezioro oraz pokoje z wyjściem na taras. Apartamenty o najwyższym standardzie mają wyjście na prywatne molo, widok na zielony ogród usytuowany na dachu jednej z brył budynku, a także oddzieloną część sypialną oraz dzienną.

Rekreacyjną bazę hotelu stanowi strefa wellness, w skład której wchodzą: basen, kompleks saun, jacuzzi oraz siłownia. Mocnym punktem jest również SPA, które sprzyja nie tylko relaksowi, ale i urodzie. Do dyspozycji gości jest także bar oraz parking podziemny. Rodziny z dziećmi miło spędzą czas w pokoju zabaw.

Dzięki przestronnym salom konferencyjnej oraz restauracyjnej „Przystań” jest idealnym miejscem do organizowania wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań biznesowych, jak i wieczornych przyjęć.


kontakt

Телефон: +48 89 651 90 22
www: http://www.hotelprzystan.com
Адрес электронной почты: rezerwacja@hotelprzystan.pl, recepcja@hotelprzystan.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"