Idż do treści

Restauracja „Plankton”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Kapitańska, Olsztyn

  • WC
  • место для детей

Lokal działający na terenie Plaży Miejskiej nad jeziorem Ukiel. Jego wystrój jest utrzymany w ciepłych i stonowanych barwach. Wewnątrz ustawiono wygodne krzesła i stoliki. W cieplejszych miesiącach przed restauracją, na tarasie z widokiem na jezioro, powstaje ogródek letni z dodatkowymi miejscami.

W menu lokalu można znaleźć dania śniadaniowe, m.in. jajka po benedyktyńsku, drożdżówki z powidłami, a także szereg smacznych dań obiadowych. Każdego dnia serwowanych jest kilka rodzajów zup. Dużą popularnością, jak na restaurację nad jeziorem przystało, cieszą się potrawy rybne. Ofertę uzupełnia bogaty wybór słodkich deserów, koktajli i świeżo wyciskanych soków owocowych.

Lokal prowadzi sprzedaż dań także na wynos w specjalnie do tego przystosowanych opakowaniach. Istnieje możliwość, aby w restauracji zorganizować przyjęcie okolicznościowe.


Godziny otwarcia

poniedziałek: 08:00 - 21:00
wtorek: 08:00 - 21:00
środa: 08:00 - 21:00
czwartek: 08:00 - 21:00
piątek : 08:00 - 21:00
sobota: 08:00 - 21:00
niedziela: 08:00 - 21:00

kontakt

Телефон: +48 89 333 50 18
www: http://www.plankton-restauracja.pl/
Адрес электронной почты: plankton@plankton-restauracja.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"