Idż do treści

Bar „Zielony Rondel”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Olsztyn

  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня

Kameralny lokal, który powstał z pasji do gotowania. Znajduje się na najwyższym, 5. piętrze biurowca „Cezal”, dzięki czemu rozciąga się z niego widok na panoramę miasta.

W menu baru bistro znajdują się zarówno dania śniadaniowe, jak i obiadowe. By urozmaicić gościom jadłospis, codziennie proponowane są inne zestawy do wyboru. Tworzą je aromatyczne zupy i kremy warzywne w dwóch wariantach smakowych, dwie propozycje dania obiadowego – w tym opcje mięsne i jarskie, a także fit lunch dla dbających o linię. Poza zestawami dnia, w karcie znalazły się propozycje stałe, a wśród nich potrawy mięsne, rybne i wegetariańskie – wszystkie przygotowywane na bazie świeżych produktów. Aby zaspokoić mały głód, można wybrać zdrową kanapkę lub sałatkę.

Na zamówienie lokal przygotowuje obsługę cateringową do domu lub biura. Prowadzi też sprzedaż dań na wynos i na telefon.


Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:30 - 17:00
wtorek: 09:30 - 17:00
środa: 09:30 - 17:00
czwartek: 09:30 - 17:00
piątek : 09:30 - 17:00

kontakt

Телефон: +48 606 80 80 58, +48 606 19 33 34
www: http://www.zielonyrondel.pl
Адрес электронной почты: biuro@zielonyrondel.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"