Idż do treści

Bar „Stołówka Warmińska” (ul. Partyzantów)

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Partyzantów 65, Olsztyn

Drugi punkt gastronomiczny pod szyldem „Stołówki Warmińskiej” w Olsztynie. Bar zlokalizowany jest nieopodal pl. Bema i dworca Olsztyn Główny. Oferuje dania tradycyjnej kuchni polskiej w przystępnych cenach.
Podstawą jego menu są zestawy obiadowe, na które składa się danie główne z surówką i zupa. Stałą pozycją w menu jest schabowy z ziemniakami, a do tego dochodzą minimum dwa – codziennie inne – zestawy dnia. Są wśród nich potrawy mięsne, rybne, z makaronem, pierogi. W razie potrzeby można zamówić kompot, dodatkową zupę, porcję mięsa, surówki, ziemniaków czy ryżu. Aktualne menu na cały tydzień dostępne jest na stronie internetowej lokalu (z opcją przesyłania oferty mailem).
Posiłek można zjeść na miejscu – do dyspozycji gości jest sześć stolików z krzesłami oraz ława z wysokimi stołkami. Można też zamówić dania na wynos lub z dostawą pod wskazany adres (powyżej określonej kwoty). Bar proponuje również catering i organizację kameralnych imprez okolicznościowych.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 11:00 - 18:00
wtorek: 11:00 - 18:00
środa: 11:00 - 18:00
czwartek: 11:00 - 18:00
piątek : 11:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 16:00

kontakt

Телефон: +48 501 637 048
www: http://www.stolowka-warminska.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"