Idż do treści

Cukiernia i piekarnia „Jagodzianka”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

ul. Limanowskiego 2A, 10-341 Olsztyn

Lokal, mieszczący się w pobliżu dworca Olsztyn Główny i pl. Bema, w którym można zaopatrzyć się zarówno w pełen asortyment świeżego pieczywa, jak i różne ciasta i ciastka. O każdej porze roku dostępne są tutaj smakowite jagodzianki, od których cukiernia wzięła swoją nazwę. W ofercie są także: bułki z innym słodkim nadzieniem, tradycyjne ciasta domowe, pączki, ciastka z kremem, galaretką, bitą śmietaną, kruche ciasteczka, bezy i mnóstwo innych słodkich specjałów.
Propozycje dla łasuchów, oprócz pieczywa, uzupełniają także zimne napoje gazowane i niegazowane oraz drobne artykuły spożywcze. Po zakupieniu słodkości można spożyć je na miejscu przy jednym z dwóch stolików albo poprosić o zapakowanie ich na wynos.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 06:00 - 18:00
wtorek: 06:00 - 18:00
środa: 06:00 - 18:00
czwartek: 06:00 - 18:00
piątek : 06:00 - 18:00
sobota: 06:00 - 14:00


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"