Idż do treści

Restauracja „Yoi Sushi”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Stare Miasto 29/32/3 Olsztyn

  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня

Lokal na obrzeżu starówki, specjalizujący się w kuchni japońskiej. Serwuje głównie sushi, a poza tym inne potrawy wywodzące się z kultury azjatyckiej. Wystrój i wyposażenie restauracji nawiązują do stylu rodem z Dalekiego Wschodu. Miejsca dla gości przygotowano na dwóch poziomach. Do posiłku można usiąść przy jednym ze stolików lub przy barze.

Najwięcej pozycji menu to oczywiście sushi. Podawane jest ono w wielu postaciach i rodzajach, tak by każdy mógł wybrać swoje ulubione. W karcie znalazło się również kilka rodzajów zup, deserów oraz tatar z łososia, kawior, surimi, krewetki i kalmary przygotowywane w panierce, a także wiele innych propozycji. W restauracji dużą popularnością cieszą się zestawy składające się z większej liczby dań. Do posiłku można zamówić ciepłe i zimne napoje bezalkoholowe oraz piwo lub wino.

Wcześniejszy kontakt z obsługą umożliwia zorganizowanie w lokalu imprezy zamkniętej lub okolicznościowej.Godziny otwarcia

poniedziałek: 13:00 - 21:00
wtorek: 13:00 - 21:00
środa: 13:00 - 21:00
czwartek: 13:00 - 21:00
piątek : 13:00 - 21:00
sobota: 13:00 - 21:00
niedziela: 13:00 - 21:00

kontakt

Телефон: +48 503 907 057
www: http://www.facebook.com/yoisushiolsztyn www.yoisushi.olsztyn.pl
Адрес электронной почты: kontakt@yoisushi.olsztyn.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"