Idż do treści

Bar „Familijny”

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Johanna Gottfrieda Herdera 26 Olsztyn

  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • место для детей

Urządzony ze smakiem (w stylu prowansalskim) bar oferuje smaczne dania obiadowe w rozsądnych cenach. Zlokalizowany jest w pobliżu ul. Wilczyńskiego – głównej arterii komunikacyjnej dzielnicy Jaroty. Kilkanaście czteroosobowych stolików z wygodnymi krzesłami zapewnia komfort podczas spożywania posiłków.
Każdego dnia bar oferuje dwa zestawy obiadowe w stałej cenie, na które składają się: zupa, drugie danie z surówką i kompot. Oprócz tego w stałym menu dostępne jest kilka rodzajów zup (m.in. rosół, pomidorowa, rybna, barszcz czerwony), głównych dań mięsnych (kotlety, stek, gulasz, placek po cygańsku, kartacze, pyzy, pierogi z mięsem), jarskich (pierogi ruskie, warmińskie, z kapustą i grzybami, krokiety) i rybnych, dodatki i surówki. Oferta co jakiś czas się zmienia, aby goście mogli spróbować nowych smaków.
Informacje o aktualnych zestawach obiadowych zamieszczane są codziennie na stronie internetowej baru i jego profilu FB. W godz. 10.00-12.00 na miejscu oferowane są zestawy śniadaniowe. Dania można zamawiać na wynos, a także z dostawą pod wskazany adres (pod warunkiem osiągnięcia minimalnej kwoty). Dla najmłodszych w barze urządzono kącik z niskim stolikiem i krzesełkami, wyposażony w zabawki i malowanki.

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 19:00
wtorek: 10:00 - 19:00
środa: 10:00 - 19:00
czwartek: 10:00 - 19:00
piątek : 10:00 - 19:00
sobota: 11:00 - 18:00
niedziela: 11:00 - 18:00

kontakt

Телефон: +48 89 542 04 04
www: http://www.barfamilijny.com


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"