Idż do treści

Chirari

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта


  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • Обслуживание на иностранном языке

„Chirari” jest jednym z japońskich, wyrafinowanych słów. Oznacza wielowymiarowe postrzeganie rzeczywistości, przez co jest ona dla nas bardziej atrakcyjna i pobudzająca wyobraźnię. Właściciele chcą szerzyć tę filozofię i kulturę poprzez kuchnię japońską. Restauracja proponuje prawdziwą japońską kuchnię, a potrawy przygotowywane są przez japońskiego szefa kuchni.

W menu znajdziemy m.in.: „onigiri” – japońską potrawę stworzoną na bazie białego ryżu uformowanego w trójkąty i zawijaną w nori (wodorosty) lub japońską wersję burgera, w którym zamiast bułki używa się krążków uformowanych z ryżu z wnętrzem z kurczakiem teriyaki, wieprzowiną w sosie sojowo-imbirowym lub tempurą warzywną „kakiage”.

Pełna karta dań jest dostępna na stronie: https://www.chirari.pl/menu 

kontakt

Телефон: +48 531-559-110
www: https://www.chirari.pl/
Адрес электронной почты: info@chirari.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"