Idż do treści

Restauracja Pesto

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

ul. Hozjusza 11

  • WC
  • Оплата картой
  • место для детей

Restauracja Pesto oferuje lekkie, zdrowe posiłki przygotowywane na miejscu, od podstaw, ze świeżych i naturalnych składników. W menu restauracji znajdziemy m.in.: domowej roboty makarony, risotto szafranowe, ośmiornice i owoce morza, włoskie desery i wina.

Pesto to lokal, w którym szczególnie mile widziane są rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych przygotowane są strefy kreatywnej rozrywki: wewnątrz lokalu drewniany domek do wspinaczki, stanowiska do gry na konsoli, oglądania bajek, grania w planszówki i interaktywne gry manualne, a na zewnątrz plac zabaw i trampolina.

W ciepłe dni goście Pesto mogą zjeść posiłek na świeżym powietrzu - ogródek zaaranżowany w zielonej przestrzeni bujnej roślinności pozwala zrelaksować się w bliskości natury, szumu drzew i śpiewu ptaków.

Zmotoryzowani zaparkują bez problemu przed lokalem, a osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dojechać autobusami linii 101 i 127, które zatrzymują się na przystanku Narcyzowa, 3 min od restauracji.

Menu restauracji: https://www.pestoolsztyn.pl/menu 

kontakt

Телефон: +48 505 708 150
www: https://www.pestoolsztyn.pl/


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"