Idż do treści

Bless Coffee Roasters

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Dąbrowszczaków 2 Olsztyn

  • Оплата картой

Właściciele Bless Coffee Roasters zapraszają na świeżo paloną kawę do lokalu znajdującego się przy ul. Erwina Kruka 2 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30-17.30 oraz w sobory od 10.30-17.00 i niedziele od 12.00 do 17.00.

Bless Coffee Roasters oferuje kawy wysokiej jakości z segmentu speciality. Palarnia została założona przez Natalię Piotrowską, Mistrzynię Baristów Polski 2017, zdobywczynię 19-go miejsca na Mistrzostwach Świata Baristów w Seulu, dwukrotną Mistrzynię Baristów Irlandii (2015 i 2016) oraz zdobywczynię 7-go miejsca na Mistrzostwach Świata Baristów w 2016 roku.

Bless Coffee Roasters organizuje również warsztaty kawowe, które są świetną okazja do poznania świata kaw wysokiej jakości, podstawowych technik parzenia kaw metodami alternatywnymi oraz zapoznania się z tym, w jaki sposób takie czynniki jak temperatura wody, stopień zmielenia oraz jakość ziaren kawy wpływa na finalny efekt w filiżance. Uczestnicy warsztatów mają możliwość poznania charakterystyk jednej z najbardziej pożądanych kaw na świecie - Geishy. Standardowo warsztaty rozpoczynają się od filiżanki kawy!

kontakt

Телефон: +48 575 733 852 lub +48 535 607 430
www: https://www.blesscoffeeroasters.pl
Адрес электронной почты: hello@blesscoffeeroasters.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"