Idż do treści

Provincja Wine Bar & Rooms

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта


Provincja to miejsce w sercu olsztyńskiej starówki, które powstało z pasji do wina. W cieniu katedry św. Jakuba na miłośników przygody z winem czeka niezwykła przygoda.

Oryginalna selekcja unikalnych win, kilkadziesiąt etykiet dostępnych na kieliszki dzięki systemom Wineplease i Coravin, wybór przekąsek i tapasów, degustacje wina z autorskich winnic oraz asysta profesjonalnych sommelierów. W ten sposób, lampka po lampce, właściciele lokalu zapraszają na wyprawę po regionach, winnicach, szczepach, smakach i aromatach.

Provincja to także zespół komfortowych, nowocześnie urządzonych apartamentów.

Dla uczestników akcji Nocujesz-zyskujesz! obiekt oferuje 10% zniżki na napoje (zimne i gorące) oraz przekąski z regularnego menu. Zniżka obowiązuje w lokalu i na wynos.

kontakt

Телефон: +48 665 600 987
www: https://www.provincja.com
Адрес электронной почты: biuro@provincja.com


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"