Idż do treści

Bobby Burger

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Staromiejska 13 Olsztyn

  • с животными
  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • Обслуживание на иностранном языке
  • место для детей

Historia marki Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miejską, postanowiło stworzyć coś zupełnie nowego, food trucka serwującego burgery mające być opozycją do znanych, niezdrowych fast foodów.

Na warszawskich ulicach pojawił się szary samochód, którego przystanki na bieżąco wyznaczała kultura miejska. Trend szybko zyskał na popularności, dzięki czemu już rok później został otwarty pierwszy lokal stacjonarny pod marką Bobby Burger, który do dziś mieści się przy ul. Żurawiej w Warszawie. W tym samym roku został opracowany również system franczyzowy. Od tego czasu Bobby Burger każdego roku sukcesywnie rośnie w siłę. Dziś to nie tylko pierwsza, ale i największa polska sieć burgerowni.

Obecnie pod logo Bobby Burger funkcjonuje 14 lokali własnościowych i 24 franczyzowe, jeden z nich znajduje się w Olsztynie. W menu znajdziemy wybór burgerów, w tym także wegetariańskich oraz dodatki i napoje. Lokal oferuje również dostawę posiłków na terenie miasta. Bobby Burger jest zlokalizowany przy ul. Staromiejskiej 13.

kontakt

Телефон: +48 518 113 191
www: https://bobbyburger.pl
Адрес электронной почты: olsztyn@bobbyburger.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"