Idż do treści

Beescamp

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта


  • место для детей

Glamping w samym sercu Warmii. Nad malowniczym jeziorem Ukiel rozciąga się Beescamp – 5 hektarów luksusowego kempingu. Goście mają do dyspozycji ponad 50 ekskluzywnych, w pełni wyposażonych namiotów oraz szereg atrakcji na łonie natury.

Olsztyński Beescamp żyje w zgodzie z matką naturą. Do budowy infrastruktury wykorzystano wyłącznie naturalne komponenty z drewna. Energooszczędne instalacje pozwoliły ograniczyć zużycie prądu do niezbędnego minimum, w kolejnych latach w planach jest budowa elektrowni wodnej osadzonej w przepływającym przez glamping strumieniu. Nad właściwą wysokością trawnika czuwają ekologiczne kosiarki – specjalna rasa owiec Skkudy.

Lokalizacja w stolicy Warmii i Mazur, gwarantuje dostęp do licznych festiwali i wydarzeń kulturalnych takich jak Kortowiada, Green Festival czy Spotkania Zamkowe. Teren Beescampu przecina Droga św. Jakuba – szlak pielgrzymkowy prowadzący do katedry w Santiago de Compostela w północno-zachodniej Hiszpanii. Istniejąca od ponad tysiąca lat Camino de Santiago jest jednym z najważniejszych chrześcijańskich szlaków pielgrzymkowych. W bliskim sąsiedztwie (200 metrów) Beescampu znajduje się Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego. Ośrodek oferuje dostęp do sali konferencyjnej dla 70 osób, możliwość czarteru łodzi żaglowych oraz wypożyczenia sprzętu wodnego. Po długim dniu na świeżym powietrzu warto odwiedzić Studio Treningu Sielska 38A oferujące masaże, dostęp do strefy SPA, a także klasyczną siłownię. W okolicy znajdują się również liczne restauracje, wakepark z przeszkodami (10 minut spacerem), boiska do siatkówki oraz Aeroklub Warmińsko-Mazurski. Miłośników jazdy na dwóch kółkach z pewnością ucieszy ponad 100 km ścieżek rowerowych oplatających okolicę glampingu.

Obiekt znajduje się zaledwie 6 kilometrów od centrum Olsztyna. Spragnieni natury mieszkańcy Warszawy dojadą na Beescamp pociągiem lub samochodem (drogą ekspresową S7). Trasa ze stolicy wynosi około 220 km i zajmuje, w zależności od środka transportu, od 2,5 do 3 godzin. Ci, którzy zdecydują się na podróż samolotem lub helikopterem, mają do dyspozycji cywilne lotnisko Olsztyn-Dajtki – 1 km od bram Beescampu. W odległości kilkudziesięciu kilometrów znajduje się także międzynarodowe lotnisko w Szymanach.

kontakt

Телефон: +48 793-499-299
www: https://beescamp.com/


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"