Idż do treści

Hampton by Hilton Olsztyn

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

al. Piłsudskiego 34, 10-577 Olsztyn

  • с животными
  • для инвалидов
  • WC
  • Оплата картой
  • Вегетарианская кухня
  • Региональная кухня
  • hotspot
  • велосипедная парковка
  • Обслуживание на иностранном языке
  • место для детей

Hampton by Hilton Olsztyn to nowy, nowoczesny hotel w Olsztynie. Pierwszy Hotel międzynarodowej sieci hotelowej na Warmii i Mazurach. Hotel położony jest w centrum miasta, w sąsiedztwie nowego centrum biznesowego Centaurus, zaledwie kilka minut spacerem od Planetarium, Biura Wystaw Artystycznych, Aquasfery, Starego Miasta i Ratusza.

Centralna lokalizacja jest dogodna dla wszystkich podróżnych – dworzec kolejowy znajduje się zaledwie 1,6 km od hotelu (możliwy jest także dojazd pociągiem z lotniska Olsztyn-Mazury), a podróżujący samochodem mogą cieszyć się bliskością Starego Miasta z licznymi zabytkami, restauracjami i barami, pozostawiając auto na podziemnym parkingu.

Hotel posiada 105 komfortowych, klimatyzowanych pokoi 1-2-osobowych, w tym pokoje rodzinne oraz pokoje z tarasem. Każdy pokój wyposażony jest w HDTV 55", lodówkę SMEG, Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, wygodne łóżka Hampton Bed (180x200, 150x200, 120x200), część pokoi z dodatkową wygodną sofą. Goście mogą cieszyć się wygodą posiadania miejsca do pracy, zestawu do prasowania, sejfu na laptopa.

Na terenie obiektu znajduje się nowoczesna restauracja serwująca dania à la carte, a także śniadania z dużym wyborem dań zimnych i gorących i wyjątkowo aromatycznymi świeżymi goframi. Hotel dysponuje nowoczesną salą konferencyjną z dużą ilością naturalnego światła dziennego, wyposażoną w najnowsze rozwiązania technologiczne. To najlepsze miejsce na kameralne spotkania biznesowe i szkoleniowe.

Goście korzystać mogą także z przestronnego lobby z recepcją i barem oraz z sali fitness. Wszyscy Goście hotelu Hampton by Hilton Olsztyn mogą przystąpić do programu lojalnościowego Hilton Honors – umożliwiającego zbieranie punktów za zrealizowane pobyty w hotelach sieci Hilton. Zdobyte punkty można wymienić na darmowe pobyty w dowolnych obiektach Hiltona na całym świecie. Dodatkowo członkowie programu Hilton Honors mogą korzystać z opcji e-Check In, samodzielnie dokonując zameldowania w hotelu oraz wyboru pokoju, oraz Digital Key – skorzystać z funkcji umożliwiającej otwieranie pokoju za pomocą aplikacji telefonicznej, bez użycia karty magnetycznej. Organizatorzy konferencji mogą również skorzystać z wyjątkowej oferty Hilton Honors Event Bonus Points.

kontakt

Телефон: +89 300 10 00
www: https://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hampton-olsztyn/
Адрес электронной почты: reception@hamptonolsztyn.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"