Idż do treści

FlixBus

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Plac Konstytucji 3 Maja 1, Olsztyn

FlixBus wraca na drogi! Skorzystaj z 15% zniżki na przejazdy i #zaflixuj się w Olsztynie! Tęsknisz za podróżowaniem? FlixBus to największa siatka połączeń międzymiastowych, przystępne ceny i przyjazność dla środowiska.

Zaplanuj gdzie chcesz pojechać, a FlixBus w wygodny sposób dowiezie Cię na miejsce. Aktualne połączenia sprawdź w aplikacji lub na www.flixbus.pl, a swój przejazd zarezerwuj jednym kliknięciem.

Dla tych którzy wybierają się do Olsztyna kod zniżkowy zostanie dostarczony mailem po przesłaniu potwierdzenia rezerwacji noclegu w obiekcie biorącym udział w akcji „Visit Olsztyn. Nocujesz Zyskujesz” lub karty zniżkowej „Visit Olsztyn. Nocujesz Zyskujesz” na adres info@olsztyn.eu (kody będą wysyłane w godzinach pracy Miejskiej Informacji Turystycznej).

Jesteś już w Olsztynie? Kod odbierasz osobiście w Miejskiej Informacji Turystycznej (pl. Jana Pawła II 1/ Ratusz, wejście od ulicy 1 Maja, +48 89 521 03 98, info@olsztyn.eu)


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"