Idż do treści

Super Yachting

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

ul. Kapitańska 23

Wypad na żagle podczas wizyty w Olsztynie to strzał w 10!

Aby popłynąć z Super Yachting, nie musicie mieć żadnych uprawnień. Rejsy prowadzi doświadczony i profesjonalny sternik, który z chęcią podzieli się wiedzą i pasją żeglarską oraz zadba o komfort i bezpieczeństwo. Wystarczy wsiąść na pokład wygodnego jachtu i popłynąć z wiatrem we włosach.

Oferta skierowana jest do całych rodzin z dziećmi, grup znajomych, par i pojedynczych osób. Firma oferuje również doszkolenia dla osób posiadających patent oraz tych, które nigdy nie miały okazji żeglować lub było to dawno. Super Yachting stacjonuje w porcie Plaży Miejskiej, ale rejsy mogą rozpocząć się z dowolnego miejsca jeziora Ukiel, nawet spod hotelowego pomostu.

Dla uczestników akcji Nocujesz-zyskujesz! obiekt oferuje 20% zniżki na rejsy po jeziorze Ukiel ze sternikiem, doszkolenia i wstępne szkolenia

 

kontakt

Телефон: +48 883 001 202
www: https://superyachting.pl/
Адрес электронной почты: kontakt@superyachting.pl


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"