Idż do treści

Aula widowiskowo-konferencyjna im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

ul. Kościńskiego 11

Obiekt należący do Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie jest idealnym miejscem do organizacji spektakli teatralnych, koncertów, prelekcji, projekcji filmowych oraz innych wydarzeń o charakterze kulturalnym.

Sala jest przestronna i wyposażona w profesjonalne urządzenia nagłośnieniowe i oświetleniowe. W układzie konferencyjnym jest możliwość podziału na 2 mniejsze, niezależne sale. Każda posiada dedykowane nagłośnienie, oświetlenie i możliwość dowolnego ustawienia miejsc siedzących. Pojemność auli to 414 miejsc siedzących (widownia dzielona według systemu dzielenia auli: fotele w ustawieniu amfiteatralnym i w układzie płaskim) z możliwością wstawienia dostawek (około 20 sztuk). Przy złożonych widowniach sala jest ogromnym parkietem tanecznym.

Nad sceną znajdują się reflektory, głośniki i kilka kamer. Pod akustycznymi ścianami znajduje się inteligentna sieć, zapewniająca funkcjonowanie infrastruktury sali koncertowej, kinowej, teatralnej i konferencyjnej. Sala wyposażona jest w system projekcji kinowej i ekran oraz wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Aula posiada odtworzoną mechanikę sceniczną z kurtynami i innymi elementami teatralnymi. Istnieje możliwość tłumaczenia na 3 języki, w tym migowy. Naprzeciwko sceny znajdują się pomieszczenia do sterowania transmisją światła, dźwięku i obrazu, a za sceną dwie niezależne nowoczesne garderoby, winda towarowa oraz osobna klatka schodowa. Dodatkowo w obiekcie jest osobna sala konferencyjna dla kilkunastu-kilkudziesięciu osób z własnym nagłośnieniem i multimediami. Dostępne są również pomieszczenia biurowe dla obsługi administracyjno-technicznej i pomieszczenia socjalne. Na parterze usytuowano toalety, hol z szatnią, barem i foyer. Obok budynku znajduje się parking miejski (w strefie płatnego parkowania).

 

kontakt

Телефон: +48 89 513 17 31
www: http://www.ceik.eu/aula-widowiskowo-konferencyjna-im-anny-wasilewskiej-w-olsztynie.html
Адрес электронной почты: sekretariat@ceik.eu


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"