Idż do treści

Restauracja Gęś i Zając

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта


Restauracja usytuowana na olsztyńskim Starym Mieście przy ulicy Prostej to miejsce łączące sielski wystrój z tradycyjną gościnnością i autorską kuchnią pełną niezapomnianych smaków. Klimatyczna sala, ogródek letni i profesjonalna obsługa sprawiają, że Gęś i Zając to miejsce, do którego naprawdę chce się wracać!

Autorska karta menu zmieniana jest sezonowo, aby dostarczyć jak najwyższą jakość świeżych produktów. Restauracja specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej z gęsiną w roli głównej. W ofercie lokalu są również przetwory – chleb wiejski, wędzonki, swojska kiełbasa czy smalec z gęsi.

Podczas rodzinnego pobytu, najmłodsi miło spędzą czas nie tylko przy stole, ale także w specjalnym kąciku zabaw.

Restauracja Gęś i Zając to doskonałe miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych. Urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, rocznice czy spotkania firmowe. W lokalu można zorganizować wymarzone przyjęcie a serwowane dania i atmosfera na długo zapiszą się w pamięci uczestników.

kontakt

Телефон: +48 502 352 183
www: https://gesizajac.pl/
Адрес электронной почты: gesizajac@gmail.com


Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"