Idż do treści

Warmiński Hotel & Conference

Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное
Добавить в избранное
Изменить контраст Изменить контраст Добавить в избранное

Описание объекта

Kołobrzeska 1

Położony w śródmieściu Olsztyna trzygwiazdkowy hotel z długimi tradycjami jest doskonałym miejscem pobytu zarówno turystycznego, jak i służbowego.

Nowoczesne wyposażenie obiektu i bogata oferta świadczonych usług sprzyjają efektywnemu wypoczynkowi. Profesjonalne centrum biznesowe, odpowiadające międzynarodowym standardom, pozwala skupić się na organizowanych tu spotkaniach zawodowych.

Strefa biznesowa


Kompleks siedmiu sal konferencyjnych wyposażonych w sprzęt multimedialny zajmuje łącznie 400 mkw. i umożliwia organizację dużych kongresów dla nawet 600 osób. Przy całodobowej recepcji z dostępem do faksu i kserokopiarki znajduje się także strefa Business@Warmiński udostępniająca sprzęt komputerowy z dostępem do internetu.

Strefa noclegowa


Hotel proponuje gościom aż 133 pokoje, 1- lub 2-osobowe, zróżnicowane w zależności od potrzeb. Do dyspozycji jest apartament, sześć pokoi typu executive, 70 pokoi superior i 57 w klasie standard oraz pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie wyposażone są w telewizję kablową, bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi, napoje, wygodne łóżka i odpowiednie do pracy biurka. Zameldowani goście mogą skorzystać z usług pralniczych. Do ceny noclegu wliczone jest zawsze śniadanie serwowane w formie bufetu w mieszczącej się w budynku hotelu restauracji Bon Appetit.

Strefa wypoczynkowa


Poza restauracją miło spędzić czas można w barze Aperitif przy lampce wina i przekąskach, a w lecie – spróbować dań z rusztu w grill-barze na tarasie. Na gości czeka również bogata strefa wellness – gabinet masażu relaksacyjnego i leczniczego, sala do ćwiczeń i siłownia, sauna oraz hydromasaże. Na życzenie hotel organizuje także atrakcje, takie jak wyjazdy na podolsztyńskie pole golfowe czy orienteering miejski.

 

Cennik pokoi


kontakt

Телефон: 0048 89 522 14 57, 0048 89 522 14 60
www: http://www.hotel-warminski.com.pl
Адрес электронной почты: rezerwacja@hotel-warminski.com.pl


Медиа Галерея

Наш веб-сайт использует куки

Visit.Olsztyn.eu прилагает максимум усилий для обслуживания пользователей, принимая во внимание передовую практику. Пользуясь нашим сайтом вы соглашаетесь на использование куки с целъю обеспечения удобства во время просмотра нашего сервиса. Чтобы узнать больше о файлах куки и как мы их используем, нажмите "здесь"